Мария Димитрова, лидер на ГЕРБ в Силистра: Няма молби за напускане на общинската структура на ГЕРБ-Силистра
Силистра. Няма молби за напускане на членове на общинската структура на ГЕРБ- Силистра, каза пред Радио „Фокус”-Шумен председателят Мария Димитрова. По думите й, няма разногласия и брожения, структурата е стабилна. От април досега са постъпили нови 100 заявления за членство в партийните редици. „Хората в организацията са единни и работят заедно”, заяви Мария Димитрова.
Ивелина ИВАНОВА
Коментари
Публикуване на коментар