Турнир по тенис на маса на Регионалния съвет на КНСБ - Силистра
Назаем от профила на Екатерина Тоадорова във Фейсбук: Днес се проведе турнир по тенис на маса, организиран от Регионалния съвет на КНСБ - Силистра. Участваха осем отбора, излъчени от синдикалните организации в областта. Община Силистра се представи с един отбор в състав - Галин Пенев, Марин Неделчев и Валерий Стоянов. Участваха осем отбора.

Коментари
Публикуване на коментар