вторник, 22 май 2018 г.

Отбори от общините Ситовои, Дулово, Кайнарджа и Алфатар във финалите в Областно първенство по футбол Силистра

ОБЛАСТНИЯТ СЪВЕТ
НА БЪЛГАРСКИЯ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ СИЛИСТРА
И ОБЩИНА СИЛИСТРА
ОРГАНИЗИРАТ
ФИНАЛНИТЕ СРЕЩИ ЗА ЗАКРИВАНЕ
НА ОБЛАСТНОТО ПЪРВЕНСТВО ПО ФУТБОЛ ЗА 2017-2018 г.

На 25 май (петък) от 15,30 ч. играят за трето място отборите на юноши младша възраст
ФК „Спортист“ – с. Кайнарджа и ФК „Червена звезда “ – гр. Дулово, а от 17,30 ч.

За трето място при мъжете играят отборите на
ФК „Добруджанец - 2005“ – гр. Алфатар и ФК „Победа - 2009“ – с. Вокил.

На 26 май (събота) от 15,30 ч. за излъчване на областният първенец играят отборите на юноши младша възраст
ФК „Добруджа“ – с. Ситово и ФК „Йълдъръм“ – с. Яребица.

От 17,30 ч. е големият финал на областното първенство при мъжете. За първото място ще спорят отборите на

ФК „Добруджа“ – с. Ситово и ФК „Вихър“ – с. Любен.

И в двата дни футболните двубои ще се проведат на стадион „Луи Айер“ – гр. Силистра. Финалната среща в събота (26 май) ще бъде излъчена на живо във Facebook от рекламна агенция „Стаки“, след която ще бъде извършено официалното награждаване на победителите.

Медийният партньор на областния съвет на БФС – Силистра, рекламна агенция „Стаки“ ще извършва заснемането. Получаването на снимките ще става във фотоателиетата в гр. Силистра и гр. Дулово.

В мъжкото първенство и в двете групи борбата бе оспорвана, както личи от класирането. В Източна група ФК Вихър село Любен изпревари само с една точка следващите два отбора - клубовете от селата Вокил - Победа“, и Боил - Вихър. В Западна група ФК Добруджа Ситово е напред също с една точка пред Фк Добруджанец Алфатар. При юношите победителите в групите и техните подгласници са категорични в постигнатите резултати.