събота, 27 юни 2015 г.

Момчетата на БК "Доростол" играят полуфинал срещу "Шампион" - София, момичетата не стигнаха до полуфиналите

Момчетата на БК "Доростол" - 14 г., играят в момента полуфинал срещу "Шампион" - София в държавното първенство. На живо по http://sportmedia.tv/.
     Славия се класира на полуфинал от група А на държавното първенство за момичета (14) след труден успех над Доростол. "Белите" обърнаха съперника със силна последна част и в крайна сметка спечелиха с 68-52. Така славистките завършиха втори с актив 4-1, като победител в групата стана Септември 97. Иначе през повечето време напред в резултата бе Доростол, но като цяло мачът вървеше кош за кош. Така бе до втората минута на последната част, когато Славия изоставаше с 1 точки. Тимът обаче направи серия от 13-1, за да поведе с 11, а до края и увеличи разликата. Септември 97 пък завърши групата с пет победи от пет мача. В последния си двубой от първата фаза момичетата на Борислава Мандур се наложиха над Нефтохимик 2010 с резултат 63-43. На третото място пък остана Монтана 2003 след 72-50 над Раковски Грипс.