петък, 28 юни 2013 г.

"Доростол" неубедителен и срещу "Шампион"

Специално за http://jordansilistra.blogspot.com/. Републиканско първенство за момичета до 14 г. Група "А" с участието на силистренския "Доростол" с треньор Росица Атанасова. Шампион 2006  бе убедителен в своя мач, в който победи Доростол с 51:28. Силистренки успяха да се държат близо до съперника през първата част, но през втората разликата скочи и продължи да се увеличава след почивката, за да стане 21 точки. До края столичанки спокойно доиграха срещата и взеха победата. Сияна Нинова записа дабъл дабъл от 13 точки и 11 борби за Шампион, а 11 вкара Гергана Христова. За Доростол с 16 точки и 25 борби се отличи Мария ГенчеваУтрешните срещи в групата са Доростол – Костенец, Асеновец 2005 – Левски и Шампион 2006 – Академик Пловдив. В първия си мач "Доростол" също загуби двубоя. Така вече има ясно разделение в групата, като Левски,Шампион 2006 и Асеновец 2005 са с по два успеха, а КостенецДоростол и Академик Пловдив – с по две поражения. Това научихме от http://www.bgbasket.com.